Naša članska ekipa se bo v soboto odpravila na prvo gostovanje v letošnji sezoni 1.B rokometne lige. Nasprotnik bo novinec v ligi – ekipa RD Škerjanc Jadran Hrpelje-Kozina.

Lanskoletni zmagovalci 2.A lige so se brez poraza uvrstili v višji nivo tekmovanja. Klub, ki je nekoč kot GOLD CLUB nastopal tudi v Ligi prvakov, je na 16 tekmah dosegel prav toliko zmag. Sicer okrepljeni z novimi igralci so v to sezono stopili z osvojeno točko (proti Krimu) in enim porazom (proti Dravi) na dveh srečanjih.

Čeprav niso najučinkoviteje pričeli s sezono, so doma zelo neugodna ekipa, tako da naše fante čaka težak dvoboj za osvojitev novega para točk. S tem se strinja tudi prvi strelec naše ekipe (2 tekmi in 11 zadetkov) mladi Timotej Knez: “Vsaka gostujoča tekma je težja od domače. Odhajamo k ekipi, ki je prišla iz druge lige, zato se želijo dokazati tudi v 1.B ligi. Tekmo bo potrebno začeti odločno in narekovati visok ritem igre, seveda pa nas zanima samo zmaga.”

Dvoboj naših in primorskih fantov v soboto, 30.09.2017 ob 19:00, v Modri dvorani v Hrpeljah.

Prispevek pripravil Mitja

(Skupno 98 obiskov, današnjih obiskov 1)