Pa smo prišli do zadnje tekme v letu 2017. No, tekma še ni odigrana, bo pa odigrana v soboto, in sicer se naša članska ekipa podaja na gostovanje k Dravi iz Ptuja.

Ptujčani so lanskoletni prvoligaši, ki trenutno zasedajo šesto mesto na lestvici. Še pred nekaj krogi so bili pri vrhu lestvice, a jih je slabša forma potisnila na sredino lestvice. A to ne pomeni, da čaka naše fante lahko delo. Ravno obratno, saj so misli lahko hitro že pri prihajajočih praznikih, mlada in odlična ekipa Ptuja, ki igra v dvorani Ljudski vrt na Ptuju, pa je v dvanajstih krogih zabeležila pet zmag, pet porazov in dva remija.

Matic Košir, sicer četrti strelec naše ekipe (42 zadetkov na 12. tekmah) v letošnji sezoni 1.B lige, pred zadnjim dvobojem v letu 2017 meni: “Pripravili se bomo tako kot na vsako prejšno. Zelo pomembno je da osvojimo zadnji dve točki v drugem delu in s tem ohranimo prednost na lestvici. V tekmo moramo vstopiti maksimalno motivirani in zbrani, saj domačinov ne gre podcenjevati.”

Dvoboj ivanških in ptujskih rokometašev bo v soboto, 16.12.2017 s pričetkom ob 19.00.

Prispevek pripravil Mitja

(Skupno 43 obiskov, današnjih obiskov 1)