Naša članska ekipa je odigrala še drugo prijateljsko tekmo, in sicer proti prvobeligašu iz Ljubljane – ekipi KRIM-Olimpije.

Varovanci trenerja Aleksandra Polaka so zmagali tudi na tej tekmi. Medtem ko so ob polčasu vodili gostje z 15:16, so naši fantje dobili drugi polčas in tako dvoboj dobili z rezultatom 36:34.

Naše fante v zadnjem tednu pred prvo ligaško tekmo čakajo tri tekme, in sicer najprej v sredo (24.01.2018) doma proti ekipi Trebnjega, nato pa v petek (26.01.2018) še turnir v Škofji Loki.

Druga prijateljska tekma
RK SVIŠ Ivančna Gorica –  RK KRIM-OLIMPIJA 36:34 (15:14)
Strelci za SVIŠ: Tekavec 5, Hrovat in Matic Košir po 4, Bučar 3, Knez in Krabonja, Ja. Ferkulj, Bregar, D. Košir in Knez po 2, Stopar, Kutnar, Šemrov, Zlatnar, Tekavčič, Erak in Kastaneto po 1

Prva prijateljska tekma
RK SVIŠ Ivančna Gorica – RK Grosuplje 33:26 (16:10)
Strelci za SVIŠ: Tekavec 4, Knez 6, Zafran 3, Košir Matic 4, Bučar 3, Krabonja 2, Erak 4, Ferkulj 6, Šemrov 1, Kutnar 1, Zlatnar 2

Razpored prijateljskih tekem do začetka sezone:
24.01.2018 RK Trimo Trebnje (doma)
26.01.2018 Turnir v Škofji Loki (2 tekmi)

Prva tekma tekmovalnega značaja bo v soboto, 03.02.2018, ko naši fantje odhajajo v goste k ekipi Črnomlja. Le vikend zatem (10.02.2018= jih čaka še eno gostovanje, in sicer pri ekipi Krškega. Prva domača tekma 1.B lige v letu 2018 pa bo v soboto, 17.02.2018, in sicer proti ekipi Škerjanc Jadran-Hrpelje Kozina.