Varovanci našega članskega trenerja Aleksandra Polaka so še na tretji prijateljski tekmi brez poraza. Po zmagi proti Krki in Ferlachu so se tokrat pomerili proti Slovani in remizirali.

Proti lanskoletnemu prvoligašu so, tokrat oslabljeni brez kapetana Simona Stoparja, remizirali z 29:29. Začetek je sicer pripadel Ljubljančanom, ki so na krilih svojega vratarja zagospodarili na igrišču in prevzeli začetno vodstvo. Po nekaj minutah minutah so se naši zbrali, Slovanovce ujeli in gledalci so lahko v naslednjih minutah videli izenačeno igro vse do konca prvega dela, ko so gostje postavili izid polčasa 13:14. V drugem polčasu nič kaj drugačen razplet tekme, naši fantje so Ljubljančane ves čas lovili in jih v zadnjih minutah tudi ujeli ter povedli z 29:28. Končni izid tekme 29:29 pa je postavil gostujoči igralec Staš Jovičič.