Na četrti prijateljski tekmi v tretjem tednu priprav na novo sezono smo lahko videli visoko zmago naše članske ekipe proti moštvu Rudarja, ki bo v tej sezoni nastopala v 1.B ligi.

Prvotne minute prijateljskega srečanja so bile v znamenju naše ekipe in predvsem vratarja Domna Škorca, ki je v prvih 10ih minutah zbral kar 10 obramb in tako bistveno pripomogel k vodstvu naših z 10:1. Fantje so še naprej nadaljevali s poletno in hitro igro in prednost višali (v 20. minuti 14:4) in tako je po 30. minutah srečanja semafor v dvorani kazal 20:6 v našo korist.

Ob tej razliki je trener Polak priložnost ponudil tudi mlajšim (Simon Vidmar, Matevž Kutnar, Domen Košir), ki so, predvsem pa najmlajši Vidmar (s kar šestimi zadetki), lepo izkoristili priložnost. V drugem delu dvoboja je na vratih blestel tudi David Pekeč (Nejc Vencelj zaradi poškodbe na ogrevanju ni stopil med vratnici) in v 40. minuti so naši vodili že s 26:8. Fantje so do konca tekme odigrali zanesljivo in prednost je bila ob koncu tekme 39:19 v našo korist.

Prijateljska tekma
RK SVIŠ Ivančna Gorica –
 RD Rudar 39:19 (20:6)
Strelci za SVIŠ: 
Knez 3, Zafran 2, Fink 1, Grojzdek 1, Matic Košir 2, Krabonja 3, A. Kutnar 3, Hrovat 3, Zlatnar 3, M. Kutnar 3, D. Košir 2, Bučar 4, N. Pirnat 1, Vidmar 6, Matej Košir 2 
Vratarji: 
Pekeč 8 obramb, Škorc 19 obramb
Strelci za Rudar:
Sendelbah 2, Kozinc 3, Novak 3, Dekovič 3, Sitar 4, Kamnikar 1, Bučar 3

Naslednji dvoboj našo člansko ekipo čaka v četrtek (22.08.2018 ob 19.00), ko v našo dvorano OŠ Stična prihaja ekipa Krškega

Prispevek pripravil Mitja

(Skupno 81 obiskov, današnjih obiskov 1)