Naša članska ekipa se bo na zadnji tekmi rednega dela lige NLB pomerila proti nekdanjim državnim prvakom – ekipi Gorenja iz Velenja.

Z Velenjčani smo se v tej sezoni že pomerili, in sicer nedolgo nazaj. V zaostali tekmi prvega dela smo januarja gostovali v njihovi Rdeči dvorani, kjer pa so bili domačini povsem zasluženo boljši (41:25). A od takratne tekme se je veliko spremenilo, saj je naša ekipa trenutno (po treh presenečenjih na zadnjih štirih tekmah) polna samozavesti. Žogica favorita je vsekakor na strani gostov, ki v našo dvorano prihajajo kot tretje uvrščena ekipa lige NLB in so v boju za drugo mesto. Naš najmlajši član in izredno obetavni igralec Simon Vidmar je sobotno prihajajočo tekmo pospremil z naslednjimi besedami: “Čaka nas zadnja tekma v rednem delu lige NLB. K nam prihaja ekipa iz Velenja, ki je favorit te tekme. Ničesar nimamo za izgubiti zato smo neobremenjeni, vendar se bomo poskušali pokazati v čim boljši luči in poskusili presenetiti. Ob tej priložnosti pa vabim vse navijače, da nas podprete v čim večjem številu.”

Dvoboj naših in ribniških rokometašev bo v soboto, 16. marca 2019, in sicer ob 19.00 v dvorani OŠ Stična.

SPONZOR TEKME JE: 

  • Armex – čistilnenaprave-deževnica.si – Armex – odlično razmerje med ceno in kvaliteto.

 

Prispevek pripravil Mitja

 

 

(Skupno 195 obiskov, današnjih obiskov 1)