Prihajajoči vikend bo rokometno obarvan v naši športni dvorani OŠ Stična, saj bo na sporedu že osmi rokometni turnir tako mladih kot članskih ekip.

V soboto 31. 8. 2019 s pričetkom ob 8:00 uri do nedelje 1. 9. 2019 predvidoma nekje do 17:00 ure, bo v Ivančni Gorici potekal turnir za mlade igralce, in sicer kadete (letnik 2003 in 2004), starejše dečke (letnik 2005 in 2006) in mlajše dečke (letnik 2007 in mlajše). Na turnirju bo predvidoma nastopilo 18 ekip iz 8 različnih klubov, in sicer (poleg domače ekipe):
RD Slovan, Mokerc KIG, MRK Krka, ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak, RD Koper, MRK Ljubljana, RK Celje Pivovarna Laško, RK Radovljica

V sklopu turnirja za mlade rokometaše, bo v soboto, po 16.00 uri, potekal še članski turnir 4 ekip. Nastopile bodo, poleg domače ekipe, še ekipe RD Herz Šmarno, RK Radovljica in RK Brežice.

Razpored članskega turnirja:
Polfinale
16.00 RD Herz Šmartno – RK Brežice
17.30 RK SVIŠ Ivančna Gorica – RK Radovljica

18.45 Tekma za tretje mesto

20.00 Finale

Vabljeni vsi ljubitelji rokometa, da obiščete tako turnir za mlade rokometaše, kot članski turnir, in navijate za naše fante. 

Razpored tekem turnirja sobota 31.8.2019
Dvorana OŠ Stična, sobota 31. 8. 2019
št. ura ekipa 1 ekipa 2 kategorija
1. 8:30 SVIŠ Slovan KAD
2. 9:20 Škofljica Koper KAD
3. 10:10 Krka Mokerc Ig KAD
4. 11:00 Ljubljana Radovljica KAD
5. 11:50 SVIŠ Škofljica KAD
6. 12:40 Slovan Koper KAD
7. 13:30 Krka Radovljica KAD
8. 14:20 Mokerc Ig Ljubljana KAD
9. 16:00 Šmartno Brežice člani
10. 17:30 SVIŠ Radovljica člani
11. 18:45 poraženec 1 poraženec 2 člani
12. 20:00 zmagovalec 1 zmagovalec 2 člani
Dvorana Srednja šola, sobota 31. 8. 2019
št. ura ekipa 1 ekipa 2 kategorija
1. 8:30 SVIŠ Krka 2 MD
2. 9:10 Celje Krka 1 MD
3. 9:50 Radovljica SVIŠ MD
4. 10:30 SVIŠ Krka 2 SD
5. 11:10 Krka 1 Slovan SD
6. 11:50 Krka 2 Celje MD
7. 12:30 Radovljica Krka 1 MD
8. 13:10 Krka 2 Škofljica SD
9. 13:50 Krka 1 Koper SD
10. 14:30 SVIŠ Škofljica SD
11. 15:10 Slovan Koper SD
12. 18:30 Krka 1 Krka 2 MD

 

Razpored tekem nedelja 1.9.2019

Dvorana OŠ Stična, nedelja 1. 9. 2019
št. ura ekipa 1 ekipa 2 kategorija
1. 8:30 SVIŠ Koper KAD
2. 9:20 Slovan Škofljica KAD
3. 10:10 Mokerc Ig Radovljica KAD
4. 11:00 A1 B2 SD
5. 11:40 SD – 5. mesto SD – 5. mesto SD
6. 12:20 SD – 3. mesto SD – 3. mesto SD
7. 13:00 KAD – 3. mesto KAD – 3. mesto KAD
8. 13:50 SD – 1. mesto SD – 1. mesto SD
9. 14:30 KAD – 1. mesto KAD – 1. mesto KAD
Dvorana Srednja šola, nedelja 1. 9. 2019
št. ura ekipa 1 ekipa 2 kategorija
1. 8:30 Krka Ljubljana KAD
2. 9:20 SVIŠ Celje MD
3. 10:10 A2 B1 SD
4. 10:50 Radovljica Krka 2 MD
5. 11:30 KAD-7. mesto KAD-7.mesto KAD
6. 12:10 KAD – 5. mesto KAD – 5. mesto KAD
7. 13:00 Celje Radovljica MD
8. 13:50 SVIŠ Krka 1 MD

 

Prispevek pripravil Mitja

(Skupno 680 obiskov, današnjih obiskov 1)