Članska ekipa RK SVIŠ Ivančna Gorica se je danes prvič predstavila javnosti na domačem turnirju in zasluženo slavila. V prvi tekmi turnirja so igrali proti ekipi Šmartnega in po zaostanku na polčasu (9 : 10) na koncu slavili s petimi zadetki prednosti (24 : 19).

V drugi tekmi sta se pomerila Šmartno in Velika Nedelja. Na polčasu je bil izid poravnan (10 : 10), podobno je bilo tudi v drugem delu srečanja. Ko se je že zdelo, da se bosta ekipi razšli z neodločenim izidom, je ekipa Šmartnega tik pred zadnjim piskom sirene zadela za 21 : 20.

Zadnja tekma članskega turnirja je prinesla dvoboj med domačimi in Veliko Nedeljo. Po odličnem začetku naših (4 : 1), so se gostje kmalu približali in nekajkrat izenačili (5 : 5, 7 : 7), nato pa sta odlična igra v obrambi in uspešni protinapadi prinesli zanesljivo vodstvo ob polčasu (14 : 9). V drugem delu so še nekoliko bolj stopili na plin in vodili tudi že s +11 (23 : 12). Končni rezultat je bil 31 : 22. Trener Aleksander Polak je priložnost za igro ponudil vsem igralcem, ti pa so se mu oddolžili s pokalom za osvojeno 1. mesto.