Razpored v dvorani OŠ Stična:

Zap. št. Dvorana Datum Ura Kat. Ekipa A Ekipa B Rezultat
14 OŠ14 28.8.2021 9:30 KD RK SVIŠ RK RADOVLJICA 32-14
15 OŠ15 28.8.2021 10:20 KD ŠRD ŠKOFLJICA RD HERZ ŠMARTNO 24-21
16 OŠ16 28.8.2021 11:10 KD RK MOKERC KIG RK TRIMO TREBNJE 16-19
17 OŠ17 28.8.2021 12:00 KD RK SVIŠ RK JERUZALEM ORMOŽ 24-12
18 OŠ18 28.8.2021 12:50 KD ŠRD ŠKOFLJICA MRK KRKA 21-26
19 OŠ19 28.8.2021 13:40 KD RK MOKERC KIG RD RIKO RIBNICA 21-22
20 OŠ20 28.8.2021 14:30 SD RK SVIŠ RK RADOVLJICA 17-9
21 OŠ21 28.8.2021 15:10 SD RD RIKO RIBNICA RK TRIMO TREBNJE 2 11-14
22 OŠ22 28.8.2021 15:50 SD RK JERUZALEM ORMOŽ MRK KRKA 1 15-17
Razpored za članski turnir:
23 OŠ23 28.8.2021 18:15 ČL RK SVIŠ RK RADOVLJICA 26-16
24 OŠ24 28.8.2021 19:20 ČL RD RUDAR RK RADOVLJICA 26-27
25 OŠ25 28.8.2021 20:25 ČL RK SVIŠ RD RUDAR 33-21

 

Razpored v dvorani SŠ Josipa Jurčiča:

Zap. št. Dvorana Datum Ura Kat. Ekipa A Ekipa B Rezultat
14 SŠ14 28.8.2021 9:00 MD RK TRIMO TREBNJE RK JERUZALEM ORMOŽ 14-18
15 SŠ15 28.8.2021 9:40 MD RK MOKERC KIG RK SVIŠ 10-18
16 SŠ16 28.8.2021 10:20 MD RK RADOVLJICA 2 RK SEVNICA 6-11
17 SŠ17 28.8.2021 11:00 MD RK RADOVLJICA 1 RK SEVNICA 10-10
18 SŠ18 28.8.2021 11:40 MD RD RIKO RIBNICA RK SVIŠ 14-9
19 SŠ19 28.8.2021 12:20 MD MRK KRKA RK JERUZALEM ORMOŽ 19-12
20 SŠ20 28.8.2021 13:10 SD RK TRIMO TREBNJE 1 RD RIKO RIBNICA 19-8
21 SŠ21 28.8.2021 14:00 SD RD HERZ ŠMARTNO MRK KRKA 1 12-22
22 SŠ22 28.8.2021 14:40 KD RK RADOVLJICA RK JERUZALEM ORMOŽ 11-25
23 SŠ23 28.8.2021 15:20 KD RD HERZ ŠMARTNO MRK KRKA 26-29
24 SŠ24 28.8.2021 16:00 KD RK TRIMO TREBNJE RD RIKO RIBNICA 25-17
25 SŠ25 28.8.2021 16:40 SD RK TRIMO TREBNJE 1 RK TRIMO TREBNJE 2 26-18
26 SŠ26 28.8.2021 17:20 SD RK RADOVLJICA RD RIKO RIBNICA 12-14
27 SŠ27 28.8.2021 18:00 SD RK SVIŠ MRK KRKA 2 13-13
28 SŠ28 28.8.2021 18:40 SD RK JERUZALEM ORMOŽ RK MOKERC KIG 14-10
29 SŠ29 28.8.2021 19:20 SD RD HERZ ŠMARTNO RK TRIMO TREBNJE 2 24-17
30 SŠ30 28.8.2021 20:00 SD MRK KRKA 1 RK TRIMO TREBNJE 1 23-20

 

Mlajši dečki – končni vrstni red:

1. mesto MRK Krka

2. mesto RK Jeruzalem Ormož

3. mesto RK Trimo Trebnje

4. mesto RD Riko Ribnica

5. mesto RK SVIŠ Ivančna Gorica

6. mesto RK Mokerc KIG

7. mesto RK Radovljica 1

8. mesto RK Sevnica

9. mesto RK Radovljica 2

 

Starejši dečki – končni vrstni red:

1. mesto MRK Krka

2. mesto RK Trimo Trebnje 1

3. mesto RD Herz Šmartno

4. mesto RK Trimo Trebnje 2

5. mesto RK Jeruzalem Ormož

6. mesto RK Mokerc KIG

7. mesto RK SVIŠ Ivančna Gorica

7. mesto MRK Krka 2

9. mesto RD Riko Ribnica

10. mesto RK Radovljica

(Skupno 212 obiskov, današnjih obiskov 1)