Pozno popoldan so mladinci na drugem koncu Slovenije v Veliki Nedelji odigrali 8. krog nadaljevanja državnega prvenstva in na koncu morali priznati premoč domačinom, ki so zmagali 35:33 (15:17).

V 1. polčasu so imeli naši fantje niti igre v svojih rokah in vseskozi vodili, največ za 4 zadetke (9:5), vendar se domačini niso predajali in so do polčasa uspeli razliko znižati na 2 zadetka zaostanka. V drugem polčasu je Velika Nedelja SVIŠ ujela na 18:18, nato pa so se SVIŠ-koti spet prebudili in nekajkrat vodili s 3 zadetki prednosti, nazadnje 24:21. Nato so se v igro Ivanških fantov prikradle napake v napadu, v obrambi pa so prejeli nekaj poceni zadetkov in domači so povedli 27:26 in vodstva do konca niso izpustili iz rok. V zadnjem krogu mladince doma čaka tekma z Grosupljem.