Kadeti in starejši dečki A so dobili tudi drugi tekmi v državnem prvenstvu. V soboto so kadeti gostovali v Metliki in po slabem prvem polčasu, v drugem strli odpor domačinov in zmagali 36:26 (17:14). Starejši dečki A pa so v nedeljo od prve minute zagospodarili v dvorani v Kočevju, prikazali zelo dobro igro tako v obrambi kot napadu in zmagali 32:19 (18:7).

Kadeti:

RK Metlika : RK SVIŠ Ivančna Gorica 26:36 (14:17)

SVIŠ: Jeleninovski in Struna (vratarja), Bregar 2, Kutnar Matevž 3, Tekavčič 8, Košir 2, Ropič 4, Novak, Lesjak, Možina, Zaman 1, Zaletelj, Kutnar Aljaž 5, Vidmar 7, Pirc 4.

Starejši dečki A:

RK Grča Kočevje : RK SVIŠ Ivančna Gorica 19:32 (7:18)

SVIŠ: Struna in Perko (vratarja), Tekavčič 9, Kutnar 7, Bregar 3, Košir 7, Ropič Matic 2, Možina 1, Lesjak 2, Trček, Pirnat, Vidmar, Ropič Nejc, Perpar 1.

Prihodnji vikend v soboto kadeti, starejši dečki A in starejši dečki B doma gostijo Ribnico. Vabljeni!

(Skupno 88 obiskov, današnjih obiskov 1)