Mladinci so odigrali še zadnje 10. kolo rednega dela 2. mladinske lige skupina Center II. V Kočevju so vknjižili še 7 zmago v prvenstvu in ob 3 porazih osvojili 14 točk in končno 3. mesto v skupini. V zadnjih treh krogih so bili napet boj za uvrstitev med prvi dve ekipi v skupini, ki sta se uvrstili med 6 ekip, ki se bodo v nadaljevanju prvenstva pomerili za vstop v 1. mladinsko državno ligo. Malce jim je zmanjkalo sreče, saj sta bili uspešni tudi ekipi Iga in Grosuplja, ki sta v končnici ravno tako zmagovali kot naša ekipa. Ižanci so osvojili 16 točk, Grosuplje pa ravno tako 14 točk kot naša ekipa, vendar so se zaradi boljše medsebojne gol razlike uvrstili na 2. mesto. Našim mladincem ni kaj očitati, saj lepo napredujejo, nekateri izmed njih pa hkrati igrajo pomembno vlogo v članski ekipi, tudi že v prvi postavi. V nadaljevanju prvenstva se bodo mladinci potegovali za mesta od 7. do 12., igrali pa bodo proti ekipam RK Brežice, RD Šmartno, RK Škofljica, RD Železniki in RK Nova Gorica.

RK Kočevje : RK SVIŠ Ivančna Gorica 31:33 (15:18)

SVIŠ: Pekeč in Podržaj (vratarja), Tekavec 1, Robida 1, Pirc 7, Hrovat 1, Knez 3, Strmole 3, Pirnat 4, Virant 6, Kastaneto 4, Košir 3.

(Skupno 67 obiskov, današnjih obiskov 1)