V petek se je začel drugi del državnega prvenstva v 1. B državni rokometni ligi. Članska ekipa RK SVIŠ Ivančna Gorica je gostovala pri vodili ekipi lige RK Krim na Galjevici v Ljubljani in domačinom morala priznati premoč 31:27 (16:12). Ocena celotne tekme je, da so jo naši fantje odigrali “malce v krču” in niso ponovili igre, ki so jo pokazali v pripravljalnih tekmah na drugi del sezone. Bolje so začeli domači, ki so ob naši zapravljeni 7-metrovki (na tekmi smo realizirali samo 2 od 5-tih), povedli 3:0. Uspeli smo izenačiti na 6:6, nato pa spet nekaj nepotrebnih tehničnih napak (izgubljene žoge, napačna menjava) in Krimovci so se do polčasa odlepili na 16:12. V 2. polčasu smo bili boljši v obrambi in uspeli domačo prednost v 46. minuti izničiti in izenačiti na 24:24. V 52. minuti (26:26) smo imeli protinapad za prvo vodstvo na tekmi, vendar je odlični domači vratar strel ubranil in namesto, da bi tok tekme preusmerili na naš mlin, so to storili domači, dosegli 5 zaporednih zadetkov in na koncu zasluženo zmagali. Pogojno je (bi) bil Krim zrel za poraz, če bi naši fantje naredili manj tehničnih napak, odigrali boljšo obrambo, vratarja pa bi morala zbrati vsaj 10 obramb. V prihodnjem kolu v soboto 13. februarja ob 19.00 uri v Ivančni Gorici gostuje Grosuplje in že sedaj vabljeni na lokalni derbi.

(Skupno 25 obiskov, današnjih obiskov 1)