Zadnji dan so bile na razporedu le še tekme za razvrstitev in vse naše ekipe so naletele na močnejše nasprotnike.

-Mlajši dečki so izgubili s poljsko ekipo MKS KUSY Szczecin 20 : 10 in osvojili 10. mesto na turnirju med 17. nastopajočimi ekipami. Zmagala je madžarska ekipa Pick Szeged.

-Starejše dečke je premagala Izraelska reprezentanca “B” 26:17.

Prvo mesto na turnirju je osvojila Izraelska reprezentanca “A”, drugo mesto madžarski ELES KISE, tretje mesto “B” ekipa reprezentance Izraela in 4. mesto RK SVIŠ Ivančna Gorica. Nastopilo je 23 ekip.

-Kadeti so morali priznati premoč madžarski ekipi Pick Szeged z rezultatom 19:17.

Prvo mesto je osvojila Izraelska reprezentanca, drugi mesto je osvojil Balatonfüredi KSE (Madžarska), tretje Pick Szeged in četrto RK SVIŠ Ivančna Gorica. V kadetski kategoriji je nastopilo 34 ekip.

Za odlične predstave in pridobljene nove izkušnje pred pričetkom tekmovanj v domačem prvenstvu, čestitamo tako igralcem kot tudi trenerjem.

(Skupno 35 obiskov, današnjih obiskov 1)