V sklopu priprav na novo sezono je mladinska ekipa RK SVIŠ Ivančna Gorica, ki bo v letošnji sezoni igrala v 2. državni mladinski ligi, gostila mladinsko ekipo MRK Krka, ki je v lanski sezoni osvojila naslov državnih prvakov v 1. državni mladinski ligi. Pri gostih se je poznalo, da je prišlo do starostne menjave generacije in da ta ekipa ni več tako udarna, kot je bila lanska. Naša ekipa ima kar nekaj zelo kakovostnih igralcev, ki jo lepo dopolnjujejo tudi nadarjeni kadeti in to se je lepo pokazalo tudi na sinočnji tekmi, ki so jo Ivančani dobili 30:24 (13:14). V 1. polčasu so bili boljši gostje, predvsem po zaslugi obrambe in vratarja, ki je ubranil precej strelov našim fantov. Ti so v 2. polčasu strnili vrste v obrambi, v napadu pa naravnali strelske roke in napolnili mrežo Krkašev. Čestitke! Prihodnji teden bodo mladinci odigrali še prijateljsko tekmo z ekipo ŠD RK Mokerc Ig, ki se je v lanski sezoni uvrstila v 1. državno mladinsko ligo. Termin tekme bomo objavili.

(Skupno 28 obiskov, današnjih obiskov 1)