Mladinci RK SVIŠ Ivančna Gorica se pripravljajo na novo sezono, katera se prične 2. oktobra. V Ivančni Gorico gostimo Dobovo. V ponedeljek zvečer so odigrali prijateljsko tekmo z mladinsko ekipo Iga in po dopadljivi predstavi so zmagali domačini 32:29 (12:15). V 1. polčasu so bili boljši naši fantje, ki so odigrali zelo dobro obrambo in tudi napad, vodili tudi že s 5 zadetki prednosti 12:7, vendar so domačini do polčasa zaostanek zmanjšali na 3 zadetke. 2. polčas so odlično začeli domačini, ki so naredili delni izid 6:0 in povedli s 3 zadetki prednosti. Naši so jih lovili in imeli v 55. minuti 7-metrovko za izenačenje na 27:27, ki pa jo je domači vratar ubranil. Do konca naši fantje domačinov niso uspeli ujeti in zmaga je ostala na Igu. Čestitke obema ekipa!

ŠD RK Mokerc Ig – RK SVIŠ Ivančna Gorica 32:29 (12:15)

Ig: Hajduk, Glavan in Virant (vratarji), Marenče 3, Virant Tilen 2, Žagar Matevž 1, Leš 2, Tabakovič 5 (3), Legen 1, Žagar Žan 6, Ambrož, Škrjanc 8, Cimperman 1, Cimermam 3, Hostnik.

SVIŠ: Pekel in Podržaj (vratarja), Pirc 3, Tekavčič 1, Hrovat 3, Robida 3, Pirnat 7, Bregar, Kutnar Aljaž 2, Kastaneto 1, Zaletelj 2, Košir 7, Kutnar Matevž.

(Skupno 28 obiskov, današnjih obiskov 1)