Tekmovanje v državnem rokometnem prvenstvu so pričeli tudi mladinci, ki tekmujejo v 2. mladinski ligi. V 1. kolu so v domači dvorani gostili MRD Dobovo in zabeležili gladko, visoko zmago 31:20 (17:9). Uvodne minute srečanja so nakazale potek in zmagovalca današnje tekme saj je bilo v 8. minuti 6:0 za naše fante. Nato je uspelo prva zadetka doseči tudi gostom. Trener Simon Stopar je imel prijetno delo, saj je lahko vsem igralcem ponudil priložnost za dokazovanje, ki so jo več ali manj vsi dobro izkoristili. Ob polčasu je 8 zadetkov prednosti, na koncu pa 11. Mladinsko ekipo poleg 7-ih mladincev tvori še 7 kadetov in skupaj tvorijo perspektivno ekipo, ki v prihodnosti veliko obeta. V prihodnjem kolu mladinci v nedeljo 8. oktobra ob 17.00 uri gostujejo v Grosupljem. Vabljeni!

RK SVIŠ Ivančna Gorica – MRD Dobova 31:20 (17:9)

SVIŠ: Pekeč in Podržaj (vratarja), Robida 2, Pirc 3, Tekavčič 5, Hrovat 7, Košir Domen 1, Pirnat 2, Bregar, Kutnar Aljaž 1, Kastaneto 2, Zaletelj, Košir Matic 5, Kutnar Matevž 3, Vidmar.

Dobova: Delič in Šepetavc (vratarja), Molan, Cerjak 1, Šuler 4, Urek Bomo 4, Brili, Urek Maksimiljan, Derenda 3, Rožman 8, Stanič, Maček.