V sredo 26. oktobra smo lahko v dvorani OŠ Stična v Ivančni Gorici spremljali tekmo 1/16 Pokala Slovenije med vodilno ekipo 1.B lige RK SVIŠ Ivančna Gorica in 4. uvrščeno ekipo 1.A lige RK Maribor Branik. Rokometaši iz Ivančna Gorice so prikazali odlično predstavo in nudili trd odpor gostom iz Maribora. Še v 46. minuti so igralci SVIŠ-a vodili za 2 zadetka (25:23) in bili v obrambi z igralcem več. Po dobrih dveh minutah, so Mariborčani uspeli znižati na 25:24 in kmalu nato tudi povesti in na koncu zmagati 29-33. Veliko število gledalcev je bila navdušenih nad igro Ivančanov in na koncu je odločila daljša klop gostov, ki so se uvrstili v 1/8 Pokala Slovenije. Čestitke obema ekipa za prikazano igro.

RK SVIŠ Ivančna Gorica – RK Maribor Branik 29-33 (18-19)

SVIŠ: Slapničar in Pekeč (vratarja), Tekavec, Bevec, Knez, Pirc, Zavodnik 4, Hrovat, Stopar Simon 6, Ferkulj 9, Košir Matej 3, Pirnat, Krabonja 1, Stopar Gašper, Corel 4, Košir Matic 2.

Maribor: Čudič, Beloševič in Leben (vratarji), Stopar Žiga, Bogadi 5, Čančar 4, Sok 2, Tomič, Hrastnik 3, Velkavrh 8, Špende, Verdinek 4, Čagalj, Štumpfl, Kete 6.

(Skupno 149 obiskov, današnjih obiskov 1)