V soboto 16. 11. 2019 je bila lepo polna dvorana OŠ Stična priča novemu razburljivemu obračunu rokometašev iz Ivančne Gorice. Po začetnem otipavanju obeh ekip je bil izid do rezultata 3:3 izenačen, nato pa so domačini v 14. minuti povedli 7:3. Naši fantje so bili dobro razpoloženi tako v obrambi kot napadu in so polčas mirno dobili s 4 zadetki prednosti z rezultatom 15-11. V začetku 2. polčasa se je slika obrnila; gostje so takoj izkoristili prednost igralca več in že v 35. minuti povedli 15:16. Nato se je nadaljevala igra gol za golom, vendar je gostom v 48. minuti uspelo povesti za 3 zadetke (20:23). Kot na večini letošnjih tekem pa so Ivančani v zadnjih 10-tih minutah močno pritisnili na plin in z odlično igro tako v obrambi kot napadu, tekmo preobrnili v svojo korist, zmagali z rezultatom 28:26 in navdušili svoje navijače. S tem so dosegli 6. zaporedno zmago, kar jih s 13-imi osvojenimi točkami uvršča na 2. mesto prvenstvene lestvice. Vse čestitke! Zahvala gre tudi sponzorju tekme podjetju PRIGO d.o.o. iz Brezovice, ki je med tekmo zagotovil praktične nagrade za gledalce. Hvala tudi plesni skupini VIP, katerih plesalke so lepo popestrile športni dogodek.

SVIŠ Ivančna Gorica – RK Drava Ptuj 28-26 (15-11)

SVIŠ: Slapničar, Vencelj in Struna (vratarji), Matic Košir 7, Debelak 5, Marojevič 4, Stopar 3, Zavodnik 3, Knez 2, Tekavec 2, Domen Košir 1, Kutnar 1, Bregar, Pirnat, Matej Košir, Zlatnar.

Drava: Žuran, Simonič (vratarja), Grobelnik 9, Maroh 6, Stopar 5, Hrupič 2, Zupanc 2, Gregorc 1, Žunič 1, Bedrač, Zupanič, Osterc, Krasnič, Krabonja.

(Skupno 70 obiskov, današnjih obiskov 1)