To soboto bo v naši dvorani OŠ Stična spopad dveh trenutno najboljših ekip letošnje sezone 1.B lige – naše ekipe in ekipe Slovana.

Ljubljančani se trenutno nahajajo na vodilnem mestu na lestvici in imajo pred našo ekipo 3 točke prednosti. Ekipi sta se v tej sezoni že pomerili, in sicer v drugem krogu, kjer so, na Kodeljevem, zanesljivo (32:27) slavili ljubljanski rokometaši. A tokrat bo povsem druga zgodba, obe ekipi imata za seboj prvi del sezone in pa igramo seveda doma. Naši fantje so v preteklem krogu zmagali na težkem gostovanju pri ekipi Rudarja, Ljubljančani pa so bili zaradi izstopa ekipe Radeč prosti. Je to lahko dvorezen meč? “Tekma z Rudarjem je bila vsekakor za nas težka preizkušnja. Vrnila nas je v tisti zagon, ki smo ga imeli pred dolgim počitkom, kar nam v prihajajočem krogu predstavlja veliko prednost,” o tem meni trenutno prvi strelec naše ekipe Marko Marojevič (13 tekem in 67 zadetkov). 21-letnik je sicer otrok Slovanovega kluba, tako da ga to soboto čaka dvoboj proti matični ekipi: “Čeprav sem otrok Slovana, pred srečanjem ne čutim preveč pritiska in nervoze. V tekmo bom vstopil kot v vsako drugo in dal vse od sebe.”

Dvoboj naših in ljubljanskih rokometašev bo v soboto, 8. februarja 2020, in sicer ob 19.00 v dvorani OŠ Stična.

SPONZOR TEKME JE: 

  • Jože Gale s.p. iz Brega pri Dobu, ki se ukvarja s spravilom in odkupom lesa ter prodajo sekancev in drv.

 

Prispevek pripravil Mitja

(Skupno 198 obiskov, današnjih obiskov 1)