Zaradi korona virusa in težav povezanih z obolelostjo v ekipah, sta bili ta vikend na delu samo dve naši selekciji in sicer Starejši dečki A in B. Oboji so na domačem parketu gostili ekipo Trima iz Trebnjega. Tekme članov, mladincev in kadetov so prestavljene zaradi zgoraj omenjenih razlogov, mlajši dečki pa so brez tekme ostali zaradi izstopa ene izmed ekip.

Starejši dečki B

Nedelja, 11. 10. 2020 ob 10:00, Center II – 5. krog

RK SVIŠ Ivančna Gorica : RK Trimo Trebnje 16-33 (8-19)

Kot prvi so v nedeljskem dopoldnevu na parket stopili Starejši dečki B, ki so gostili sosede iz Trebnjega. Slednji so že od samega začetka narekovali tempo igre, vendar so domači fantje do izida 3-4 še sledili. Nato pa so igralci Trima iz minute v minuto povečevali prednost, ki je do polčasa narasla na +11 (8-19). Tudi v drugem delu smo videli podobno zgodbo, kot v prvem, domači fantje se niso predali, toda vseeno zabeležili visok poraz s 16-33.

Za SVIŠ so nastopili: Dervič, Gale, Zorko, Erčulj T. 1, Miklavčič, Vlašič 1, Grebenc 2, Mihalič 4, Karner 1, Šetinc 1, Ilijaš, Perko Ž. 2, Bregar M. 4, Rojec; Trener: Gašper Mamilovič.

Starejši dečki A

Nedelja, 11. 10. 2020 ob 11:30, Center II – 4. krog

RK SVIŠ Ivančna Gorica : RK Trimo Trebnje 19-28 (10-13)

Sledila je še tekma Starejših dečkov A proti istemu nasprotniku. Prvi zadetek so dosegli SVIŠ-evi igralci, vendar so gostje hitro izenačili (1-1). Sledilo je še eno izenačenje (2-2), nato po so trebanjci zadeli 3-krat zapored in povedli z 2-5. Naši so se jim uspeli približati (3-5), toda zopet smo videli 3 zadetke v naši mreži in posledično vodstvo gostov s 3-8. Do polčasa so ivančani strnili vrste in izid zmanjšali na 10-13.

Tudi v drugem polčasu so najprej zadeli igralci v rumenih dresih, prednost je bila tako le še dva zadetka (11-13). Nato se je prednost gostov gibala med +2 in +5 (14-16, 15-20), prav ob koncu tekme pa narasla na +9. Končni izid je bil tako 19-28 za ekipo Trima.

Za SVIŠ so nastopili: Dervič, Palčič, Fink, Grebenc, Zajc 3, Mihalič, Šetinc, Cilenšek 1, Recek 5, Ilijaš, Perko Ž. 1, Bregar M. 3, Jeršin, Perko D. 6; Trener: Gašper Mamilovič.

V kolikor ne bo dodatnih težav povezanih z virusom, bodo v prihajajočem vikendu naslednje tekme: