Sobota, 27. 8. 2022

Dvorana OŠ Stična

Zap. št. Dvorana Datum Ura Kat. Ekipa A Ekipa B Rezultat
14 OŠ14 27.08.2022 08:30 MD RK SVIŠ Iv. Gorica 2 RK Grosuplje 2 10-4
15 OŠ15 27.08.2022 09:00 MD RK SVIŠ Iv. Gorica 1 RK Grosuplje 1 9-5
16 OŠ16 27.08.2022 09:30 MD RK Radovljica 1 RD Riko Ribnica 2 14-7
17 OŠ17 27.08.2022 10:00 MD RK Trimo Trebnje 1 RK Grosuplje 2 17-9
18 OŠ18 27.08.2022 10:30 MD RK SVIŠ Iv. Gorica 2 RK Bijeljina 11-9
19 OŠ19 27.08.2022 11:00 MD RK Trimo Trebnje 1 RK SVIŠ Iv. Gorica 2 12-7
20 OŠ20 27.08.2022 11:30 MD RK Grosuplje 2 RK Bijeljina 8-11
21 OŠ21 27.08.2022 12:00 KD RD Riko Ribnica ŠRD Škofljica 19-17
22 OŠ22 27.08.2022 12:40 KD RK Grosuplje  RK Kronos 16-16
23 OŠ23 27.08.2022 13:20 KD RD Riko Ribnica RD Herz Šmartno 24-17
24 OŠ24 27.08.2022 14:00 KD ŠD Mokerc – KIG ŠRD Škofljica 25-19
25 OŠ25 27.08.2022 14:40 SD RK Trimo Trebnje  RK Radovljica 19-15
26 OŠ26 27.08.2022 15:10 MD RK SVIŠ Iv. Gorica 1 RD Riko Ribnica 2 11-9
27 OŠ27 27.08.2022 15:40 MD RK Grosuplje 1 RK Radovljica 1 12-18
28 OŠ28 27.08.2022 16:10 SD RK SVIŠ Iv. Gorica RD Riko Ribnica 2 20-12
29 OŠ29 27.08.2022 17:30 ČL MRK KRKA SC FERLACH 21-23 (13-10)
30 OŠ30 27.08.2022 19:00 ČL RK SVIŠ RD HERZ ŠMARTNO 23-17 (13-6)
31
OŠ31
27.08.2022
20:10
ČL
MRK KRKA RD HERZ ŠMARTNO  38-23 (19-9)
32 OŠ32 27.08.2022 21:00 ČL SC FERLACH RK SVIŠ 16-25 (9-13)

 

Dvorana SŠ Josipa Jurčiča

Zap. št. Dvorana Datum Ura Kat. Ekipa A Ekipa B Rezultat
13 SŠ13 27.08.2022 08:30 MD RD Riko Ribnica 1 RK Trimo Trebnje 2 10-12
14 SŠ14 27.08.2022 09:00 MD RD Riko Ribnica 1 ŠD Mokerc – KIG 14-8
15 SŠ15 27.08.2022 09:30 MD RK Trimo Trebnje 2 RK Radovljica 2 13-10
16 SŠ16 27.08.2022 10:00 MD ŠD Mokerc – KIG RK Trimo Trebnje 2 10-7
17 SŠ17 27.08.2022 10:30 MD RD Riko Ribnica 1 RK Radovljica 2 8-8
18 SŠ18 27.08.2022 11:00 MD RK SVIŠ Iv. Gorica 1 RK Radovljica 1 12-14
19 SŠ19 27.08.2022 11:30 MD RK Grosuplje 1 RD Riko Ribnica 2 11-11
20 SŠ20 27.08.2022 12:00 SD RD Riko Ribnica 2 RK Kronos 2008 9-19
21 SŠ21 27.08.2022 12:40 SD RK Grosuplje RD Herz Šmartno 23-17
22 SŠ22 27.08.2022 13:20 MD ŠD Mokerc – KIG RK Radovljica 2 8-6
23 SŠ23 27.08.2022 14:00 SD RD Riko Ribnica 1 ŠD Mokerc – KIG 19-19
24 SŠ24 27.08.2022 14:40 SD RK Grosuplje RK Kronos 2008 17-13
25 SŠ25 27.08.2022 15:20 SD RD Riko Ribnica 1 RK Kronos 2009 25-5
26 SŠ26 27.08.2022 16:00 KD RK SVIŠ Iv. Gorica RK Kronos 22-19
27 SŠ27 27.08.2022 16:50 KD RD Herz Šmartno RD Radovljica 22-19
28 SŠ28 27.08.2022 17:40 KD RK Trimo Trebnje RK Grosuplje  21-19
29 SŠ29 27.08.2022 18:30 KD RK SVIŠ Iv. Gorica MRK Krka 17-22
30 SŠ30 27.08.2022 19:20 MD RK Trimo Trebnje 1 RK Bijeljina 16-11

 

(Skupno 308 obiskov, današnjih obiskov 1)