Nedelja, 28. 8. 2022

Dvorana OŠ Stična

Zap. št. Dvorana Datum Ura Kat. Ekipa A Ekipa B Rezultat
33 OŠ33 28.08.2022 10:00 MD RK SVIŠ Ivančna Gorica 1 RK Bijeljina 11-12
34 OŠ34 28.08.2022 10:30 MD RK SVIŠ Ivančna Gorica 2 RK Trimo Trebnje 2 13-14
35 OŠ35 28.08.2022 11:00 MD RK SVIŠ Ivančna Gorica 2 RD Riko Ribnica 2 10-7
36 OŠ36 28.08.2022 11:30 MD RK Radovljica 1 RK Trimo Trebnje 1 7-10
37 OŠ37 28.08.2022 12:00 MD RK Radovljica 1 ŠD Mokerc – KIG 11-9
38 OŠ38 28.08.2022 12:30 MD RK Trimo Trebnje 1 ŠD Mokerc – KIG 13-8
39 OŠ39 28.08.2022 13:00 SD RK Grosuplje RD Riko Ribnica 1 15-14
40 OŠ40 28.08.2022 13:40 SD RK SVIŠ Ivančna Gorica RK Trimo Trebnje  10-11
41 OŠ41 28.08.2022 14:20 KD RK SVIŠ Ivančna Gorica RD Herz Šmartno 20-18
42 OŠ42 28.08.2022 15:10 KD MRK Krka ŠD Mokerc – KIG 25-27
43 OŠ43 28.08.2022 16:00 KD RK Trimo Trebnje RD Riko Ribnica 17-21

 

Dvorana SŠ Josipa Jurčiča

Zap. št. Dvorana Datum Ura Kat. Ekipa A Ekipa B Rezultat
31 SŠ31 28.08.2022 10:00 MD RK Grosuplje 1 RK Grosuplje 2 15-5
32 SŠ32 28.08.2022 10:30 MD RK Grosuplje 1 RK Radovljica 2 14-10
33 SŠ33 28.08.2022 11:00 MD RK Grosuplje 2 RK Radovljica 2 12-7
34 SŠ34 28.08.2022 11:30 MD RD Riko Ribnica 2 RK Trimo Trebnje 2 9-7
35 SŠ35 28.08.2022 12:00 MD RK SVIŠ Iv. Gorica 1 RD Riko Ribnica 1 4-11
36 SŠ36 28.08.2022 12:30 MD RK Bijeljina RD Riko Ribnica 1 6-12
37 SŠ37 28.08.2022 13:00 SD RD Riko Ribnica 2 RK Kronos 2009 10-19
38 SŠ38 28.08.2022 13:40 SD RD Herz Šmartno ŠD Mokerc – KIG 22-25
39 SŠ39 28.08.2022 14:20 SD RK Kronos 2008 RK Radovljica 16-18
40 SŠ40 28.08.2022 15:00 KD RK Grosuplje  RK Radovljica 20-24
41 SŠ41 28.08.2022 15:50 KD RK Kronos ŠRD Škofljica 24-19

 

Mlajši dečki – končna razvrstitev:

1. mesto RK Trimo Trebnje 1

2. mesto RK Radovljica 1

3. mesto ŠD Mokerc-KIG

RK Trimo Trebnje 2

RK SVIŠ Ivančna Gorica 1

RK SVIŠ Ivančna Gorica 2

RD Riko Ribnica 1

RD Riko Ribnica 2

RK Bijeljina

RK Grosuplje 1

RK Grosuplje 2

RK Radovljica 2

 

Starejši dečki – končna razvrstitev:

1. mesto RK Trimo Trebnje

2. mesto RK SVIŠ Ivančna Gorica

3. mesto RK Grosuplje

4. mesto RD Riko Ribnica 1

5. mesto RK Radovljica

6. mesto RK Kronos 2008

7. mesto ŠD Mokerc-KIG

8. mesto RD Herz Šmartno

9. mesto RK Kronos 2009

10. mesto RD Riko Ribnica 2

 

Kadeti – končna razvrstitev:

1. mesto RK Trimo Trebnje

2. mesto RD Riko Ribnica

3. mesto RK Mokerc KIG

4. mesto MRK Krka

5. mesto RK SVIŠ Ivančna Gorica

6. mesto RD Herz Šmartno

7. mesto RK Kronos ŠRD Škofljica

8. mesto ŠRD Škofljica

9. mesto RK Radovljica

10. mesto RK Grosuplje

 

(Skupno 566 obiskov, današnjih obiskov 1)