Le še nekaj dni nas loči do začetka 12. tradicionalnega rokometnega turnirja, ki bo potekal od petka do nedelje. Kot že rečeno bomo v treh starostnih kategorijah (MD, SD in KAD) spremljali 36 ekip, ki bodo odigrale 90 tekem.

Sobotni večer pa bodo popestrile članske ekipe Mokerca iz Iga, Grosupljega, Škofljice in domača ekipa RK SVIŠ Ivančna Gorica, ki se bo prvič v novi zasedbi predstavila domači publiki. Članski turnir se prične ob 17.00 uri s tekmo med Škofljico in Grosupljim, ob 18.30 uri sledi tekma med SVIŠ-em in Mokercem, nato pa se bosta ob 19.30 uri za tretje mesto pomerila poraženca in nato še veliki finale ob 20.30 uri med zmagovalcema prvih dveh tekem.

Naši pridni klubski delavci in starši mladih selekcij bodo poskrbeli za ohlajeno pijačo, okusno hrano in odlično glasbo. Pridite in podprite mlade ekipe na enem zadnjih turnirjev pred začetkom nove tekmovalne sezone. Na tem mestu pa velja tudi velika zahvala našim sponzorjem turnirja, brez katerih si izvedbe turnirja ne moremo predstavljati. HVALA VAM!

Razpored tekem:

Mlajši dečki (letnik 2011 in 2012)

OZNAKA DATUM URA EKIPA A EKIPA B REZULTAT
OŠ1 25.08.2023 09:00 RK SVIŠ Ivančna Gorica 1 RK Trimo Trebnje 2  
OŠ12 25.08.2023 15:50 RK Radovljica 2 RK Kronos Logatec  
OŠ2 25.08.2023 09:30 RK SVIŠ Ivančna Gorica 2 RK Trimo Trebnje 1  
OŠ3 25.08.2023 10:00 RK Metalac 2 (HR) RD Herz Šmartno  
OŠ4 25.08.2023 10:30 RK Metalac 1 (HR) RK Radovljica 1  
SŠ17 26.08.2023 08:30 RK Trimo Trebnje 2 RK Kronos Logatec  
SŠ5 25.08.2023 11:40 RK Trimo Trebnje 1 RD Herz Šmartno  
OŠ7 25.08.2023 12:40 RK SVIŠ Ivančna Gorica 1 RK Radovljica 2  
OŠ8 25.08.2023 13:10 RK SVIŠ Ivančna Gorica 2 RK Metalac 2 (HR)  
OŠ9 25.08.2023 13:40 RK Metalac 1 (HR) RK Mokerc Ig  
OŠ13 25.08.2023 16:20 RK Mokerc Ig RD Riko Ribnica   
SŠ14 25.08.2023 18:00 RK Radovljica 1 RD Riko Ribnica   
SŠ19 26.08.2023 09:50 RK Trimo Trebnje 2 RK Radovljica 2  
SŠ20 26.08.2023 10:20 RK Trimo Trebnje 1 RK Metalac 2 (HR)  
OŠ19 26.08.2023 10:40 RK SVIŠ Ivančna Gorica 1 RK Kronos Logatec  
SŠ21 26.08.2023 10:50 RK Metalac 1 (HR) RD Riko Ribnica   
OŠ20 26.08.2023 11:10 RK SVIŠ Ivančna Gorica 2 RD Herz Šmartno  
SŠ22 26.08.2023 11:20 RK Radovljica 1 RK Mokerc Ig  
OŠ23 26.08.2023 13:00 G1 G2  
OŠ24 26.08.2023 13:30 F1 F2  
OŠ25 26.08.2023 14:00 E1 E2  
OŠ26 26.08.2023 14:30 D1 D2  
SŠ36 27.08.2023 09:00 G1 G3  
SŠ37 27.08.2023 09:30 F1 F3  
OŠ32 27.08.2023 09:00 E1 E3  
OŠ33 27.08.2023 09:30 D1 D3  
SŠ38 27.08.2023 10:00 G2 G3  
SŠ39 27.08.2023 10:30 F2 F3  
OŠ34 27.08.2023 10:00 E2 E3  
OŠ35 27.08.2023 10:30 D2 D3  

 

Starejši dečki (letnik 2009 in 2010)

OZNAKA DATUM URA EKIPA A EKIPA B REZULTAT
SŠ1 25.08.2023 09:00 RK SVIŠ Ivančna Gorica RK Trimo Trebnje 2  
SŠ2 25.08.2023 09:40 RD Slovan RK Dobova  
SŠ15 25.08.2023 18:30 RK Radovljica RK Kronos Logatec  
SŠ3 25.08.2023 10:20 RK Metalac (HR) RK Mokerc Ig  
SŠ4 25.08.2023 11:00 RK Mokerc Ig RD Herz Šmartno  
SŠ6 25.08.2023 12:10 RK Trimo Trebnje 2 RK Dobova  
SŠ7 25.08.2023 12:50 RK SVIŠ Ivančna Gorica RD Slovan  
SŠ8 25.08.2023 13:30 RK Trimo Trebnje 1 RK Radovljica  
SŠ10 25.08.2023 15:20 RD Riko Ribnica 2 RK Kronos Logatec  
SŠ11 25.08.2023 16:00 RK Metalac (HR) RD Riko Ribnica 1  
SŠ12 25.08.2023 16:40 RD Riko Ribnica 1 RD Herz Šmartno  
SŠ13 25.08.2023 17:20 RK Trimo Trebnje 1 RD Riko Ribnica 2  
OŠ21 26.08.2023 11:40 RK SVIŠ Ivančna Gorica RK Dobova  
SŠ23 26.08.2023 11:50 RK Trimo Trebnje 1 RK Kronos Logatec  
OŠ22 26.08.2023 12:20 RK Trimo Trebnje 2 RD Slovan  
SŠ24 26.08.2023 12:30 RD Riko Ribnica 2 RK Radovljica  
SŠ25 26.08.2023 13:10 RK Metalac (HR) RD Herz Šmartno  
SŠ26 26.08.2023 13:50 RD Riko Ribnica 1 RK Mokerc Ig  
SŠ32 26.08.2023 18:40 D1 D2  
SŠ33 26.08.2023 19:20 E1 E2  
SŠ34 26.08.2023 20:00 F1 F2  
SŠ35 26.08.2023 20:40 G1 G2  
SŠ40 27.08.2023 11:00 G1 G3  
SŠ41 27.08.2023 11:40 F1 F3  
OŠ36 27.08.2023 11:00 E1 E3  
OŠ37 27.08.2023 11:40 D1 D3  
SŠ42 27.08.2023 12:20 G2 G3  
SŠ43 27.08.2023 13:00 F2 F3  
OŠ38 27.08.2023 12:20 E2 E3  
OŠ39 27.08.2023 13:00 D2 D3  

 

Kadeti (letnik 2007 in 2008)

OZNAKA DATUM URA EKIPA A EKIPA B REZULTAT
OŠ5 25.08.2023 11:00 RK Metalac (HR) RK Radovljica  
OŠ6 25.08.2023 11:50 RK Trimo Trebnje RK Mokerc Ig  
OŠ10 25.08.2023 14:10 RK Bijeljina (BiH) RK Dobova  
OŠ11 25.08.2023 15:00 RK SVIŠ Ivančna Gorica MRK Krka  
OŠ14 25.08.2023 16:50 RD Slovan RK Kronos Logatec  
OŠ15 25.08.2023 17:40 RD Riko Ribnica RK Grosuplje  
OŠ16 25.08.2023 18:30 RK SVIŠ Ivančna Gorica RK Kronos Logatec  
SŠ9 25.08.2023 14:10 RK Metalac (HR) RK Mokerc Ig  
SŠ16 25.08.2023 19:10 RD Riko Ribnica RK Dobova  
OŠ17 26.08.2023 09:00 MRK Krka RD Slovan  
SŠ18 26.08.2023 09:00 RK Grosuplje RK Bijeljina (BiH)  
OŠ18 26.08.2023 09:50 RK Radovljica RK Trimo Trebnje  
OŠ27 26.08.2023 15:00 RK SVIŠ Ivančna Gorica RD Slovan  
SŠ27 26.08.2023 14:30 MRK Krka RK Kronos Logatec  
SŠ28 26.08.2023 15:20 RK Grosuplje RK Dobova  
SŠ29 26.08.2023 16:10 RD Riko Ribnica RK Bijeljina (BiH)  
SŠ30 26.08.2023 17:00 RK Metalac (HR) RK Trimo Trebnje  
SŠ31 26.08.2023 17:50 RK Radovljica RK Mokerc Ig  
SŠ44 27.08.2023 13:40 G1 G2  
SŠ45 27.08.2023 14:30 F1 F2  
OŠ40 27.08.2023 13:40 E1 E2  
OŠ41 27.08.2023 14:30 D1 D2  
SŠ46 27.08.2023 15:20 G1 G3  
SŠ47 27.08.2023 16:10 F1 F3  
OŠ42 27.08.2023 15:20 E1 E3  
OŠ43 27.08.2023 16:10 D1 D3  
SŠ48 27.08.2023 17:00 G2 G3  
SŠ49 27.08.2023 17:50 F2 F3  
OŠ44 27.08.2023 17:00 E2 E3  
OŠ45 27.08.2023 17:50 D2 D3  

 

Člani (sobota, 26. avgust 2023)

OZNAKA DATUM URA EKIPA A EKIPA B REZULTAT
OŠ28 26.08.2023 17:00 ŠRD Škofljica RK Grosuplje  
OŠ29 26.08.2023 18:30 RK SVIŠ Ivančna Gorica RK Mokerc KIG  
OŠ30 26.08.2023 19:30 P1 P2  
OŠ31 26.08.2023 20:30 Z1 Z2  

 

DEJMO SVIŠ, NAVIJAMO ZA VAS!!!

 

(Skupno 2.152 obiskov, današnjih obiskov 1)