Mlajši dečki – končna razvrstitev: 

  1. mesto RK SVIŠ Ivančna Gorica 1
  2. mesto MRK Metalac 2 (HR)
  3. mesto RD Riko Ribnica
  4. mesto RK Trimo Trebnje 1
  5. mesto MRK Metalac 1 (HR)
  6. mesto RK Trimo Trebnje 2
  7. mesto RD Herz Šmartno
  8. mesto RK Radovljica 1
  9. mesto RK Kronos
  10. mesto ŠK Mokerc – KIG
  11. mesto RK SVIŠ Ivančna Gorica 2
  12. mesto RK Radovljica 2

Starejši dečki – končna razvrstitev:

  1. mesto RK Radovljica
  2. mesto RD Riko Ribnica 1
  3. mesto RK Dobova
  4. mesto RD Herz Šmartno
  5. mesto RK Trimo Trebnje 1
  6. mesto RK SVIŠ Ivančna Gorica
  7. mesto MRK Metalac (HR)
  8. mesto RD Riko Ribnica 2
  9. mesto RK Trimo Trebnje 2
  10. mesto RK Kronos
  11. mesto RK Mokerc – KIG
  12. mesto RD Slovan

Kadeti – končna razvrstitev:

  1. mesto RD Riko Ribnica
  2. mesto MRK Krka
  3. mesto RK Radovljica
  4. mesto RK Trimo Trebnje
  5. mesto RK Dobova
  6. mesto RK SVIŠ Ivančna Gorica
  7. mesto RK Grosuplje
  8. mesto MRK Metalac (HR)
  9. mesto RD Slovan
  10. mesto ŠD Mokerc – KIG
  11. mesto RK Bijeljina (BIH)
  12. mesto RK Kronos

Dvorana OŠ Stična

ZAP. ŠT. URA KAT. EKIPA 1 EKIPA 2 REZULTAT
OŠ33 09:00 MD RK Trimo Trebnje 2 MRK Metalac 1 (HR) 8-9
OŠ34 09:30 MD RK SVIŠ Ivančna Gorica 1 RD Riko Ribnica  9-7
OŠ35 10:00 MD RK Trimo Trebnje 1 MRK Metalac 1 (HR) 13-8
OŠ36 10:30 MD MRK Metalac 2 (HR) RD Riko Ribnica  12-9
OŠ37 11:00 SD RK SVIŠ Ivančna Gorica RK Trimo Trebnje 1 8-19
OŠ38 11:40 SD RK Dobova RD Riko Ribnica 1 12-19
OŠ39 12:20 SD RD Herz Šmartno RK Trimo Trebnje 1 22-21
OŠ40 13:00 SD RK Radovljica RD Riko Ribnica 1 15-9
OŠ41 13:40 KD RK SVIŠ Ivančna Gorica RK Dobova 14-14
OŠ42 14:30 KD MRK Krka RD Riko Ribnica 17-20
OŠ43 15:20 KD RK SVIŠ Ivančna Gorica RK Trimo Trebnje 14-20
OŠ44 16:10 KD MRK Krka RK Radovljica 29-16
OŠ45 17:00 KD RK Dobova RK Trimo Trebnje 19-19
OŠ46 17:50 KD RD Riko Ribnica RK Radovljica 20-17

 

Dvorana SŠ Josipa Jurčiča

ZAP. ŠT. URA KAT EKIPA 1 EKIPA 2 REZULTAT
OŠ0 08:10 SD RK Trimo Trebnje 2 RD Riko Ribnica 2 13-12
SŠ34 08:10 SD RD LL GROSIST Slovan RK Kronos 9-19
SŠ35 09:00 MD RK Radovljica 2 ŠD Mokerc – KIG 1-10
SŠ36 09:30 MD RK Kronos RK Radovljica 1 10-15
SŠ37 10:00 MD RK SVIŠ Ivančna Gorica 2 ŠD Mokerc – KIG 2-8
SŠ38 10:30 MD RD Herz Šmartno RK Radovljica 1 16-13
SŠ39 11:00 SD RD LL GROSIST Slovan ŠD Mokerc – KIG 17-17
SŠ40 11:40 SD RK Trimo Trebnje 2 MRK Metalac (HR) 13-20
SŠ41 12:20 SD RK Kronos ŠD Mokerc – KIG 13-12
SŠ42 13:00 SD RD Riko Ribnica 2 MRK Metalac (HR) 14-13
SŠ43 13:40 KD RK Kronos RK Bijeljina (BiH) 19-27
SŠ44 14:30 KD RD LL GROSIST Slovan RK Grosuplje 15-28
SŠ45 15:20 KD RK Kronos ŠD Mokerc – KIG 20-29
SŠ46 16:10 KD RD LL GROSIST Slovan MRK Metalac (HR) 21-22
SŠ47 17:00 KD RK Bijeljina (BiH) ŠD Mokerc – KIG 25-26
SŠ48 17:50 KD RK Grosuplje MRK Metalac (HR) 35-20

 

(Skupno 2.689 obiskov, današnjih obiskov 1)